Вітаємо з перемогою!

Дата: 6-05-2019, 11:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає Кривохижу Юлію, студентку групи МЕН-41 спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління ТНЕУ, яка отримала диплом І ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності», що відбувся у Київському національному університеті технологій та дизайну.

Студентка представила на конкурс роботу на тему: «Економічний механізм забезпечнггя надійності інвестиційних проектів на промисловому підприємстві». Науковий керівник, д.е.н., професор кафедри менеджменту та публічного управління Микитюк Петро Петрович, отримав подяки:

– за високий професіоналізм при формуванні покоління молодих науковців, виявлення й підтримку реалізації їх здібностей, активізацію науково-дослідної роботи студентів, а також за підготовку переможця;

– за високий професіоналізм при формуванні покоління молодих науковців, виявлення й підтримку реалізації їх здібностей, активізацію науково-дослідної роботи студентів, а також за організацію та проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності».

Щиро вітаємо Юлію та її наукового керівника і зичимо ніколи не зупинятися на досягнутому, впевнено крокувати до нових досягнень і перемог!