Вітаю з Днем науки!

Дата: 16-05-2020, 20:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Щиро вітаю наукову спільноту Тернопільського національного економічного університету з Днем науки!

Сьогодні наукова сфера потребує інноваційних підходів до вирішення актуальних питань викликів сьогодення. Вітчизняна  наука повинна інтегруватися у високотехнологічне конкурентне середовище, яке відкриє нові можливості. Наш заклад вищої освіти відбувся як явище у царині економічної освіти й науки України. За роки свого функціонування він продовжує розвивати і наповнювати новими гранями багаторічні університетські традиції.

Дякую усім за наполегливість, відповідальність, вірність обраній справі, залучення молодих талантів та зміцнення авторитету нашого закладу вищої освіти. Бажаю усім творчого неспокою, доброго здоров’я, миру та благополуччя!

Андрій Крисоватий