» » Вітаємо студентку факультету економіки та управління ТНЕУ!

Вітаємо студентку факультету економіки та управління ТНЕУ!

Дата: 20-05-2019, 16:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління щиро вітає Островську Катерину Миколаївну, студентку групи МЕНм-11 спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та управління ТНЕУ, яку нагороджено дипломом ІІІ ступеня за результатами участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності» зі спеціальності 073 «Менеджмент», що відбувся 15-19 травня на базі Одеського національного економічного університету.

Д.е.н., пофесор, професор кафедри менеджменту та публічного управління Микитюк Петро Петрович отримав сертифікат експерта Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності» зі спеціальності 073 «Менеджмент».

Дякуємо за продуктивну працю і наполегливість та бажаємо нових звершень на науковій ниві!