Патріотична акція

Дата: 18-09-2012, 10:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

14 вересня 2012 року відбулася патріотична акція, присвячена 20-тій річниці участі України в миротворчих операціях під егідою ООН. Зазначена подія була організована Студентським військово-патріотичним клубом ТНЕУ (керівник – завідувач кафедри іноземних мов Грицьків А.В.) за підтримки Тернопільської обласної організації ветеранів миротворчих операцій (голова – Кіндрат О.С.) та кафедри спорту ТНЕУ. Учасниками акції стали студенти-активісти ФББ і ФКІТ, воїни-миротворці, представники громадських організацій Тернопілля, які здійснили сходження до метеостанції на горі Плай (Воловецький р-н Закарпатської обл.), де вшанували пам'ять В’ячеслава Чорновола. Також було здійснено сходження на гору Великий Верх і спуск по Боржавському хребту до водоспаду Шипіт, де вшанували пам’ять загиблих у бойових діях тернополян.