» » Вітаємо переможців конкурсного відбору на стажування за програмою Mevlana Exchange Programme 2019-2020!

Дата: 31-05-2019, 17:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Бажання взяти участь у стажуванні виявили 6 викладачів ТНЕУ та 10 студентів, проте кількість вакантних місць – обмежена. За результатами відбору можливість стажуватися отримали: старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина Вікторія Бригадир та доцент кафедри банківської справи факультету банківського бізнесу Тетяна Стечишин. Серед студентів бакалаврату переможцем конкурсу було обрано Заблоцьку Ірину (група ЕМЕ-31, ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина).

Відділ міжнародних зв’язків зичить переможцям творчої наснаги й великих наукових звершень  та просить упродовж тижня підтвердити свою участь у стажуванні, а усіх бажаючих запрошуємо до участі у наступних конкурсних проектах.