» » Посвята в студенти у мальовничих Скоморохах!

Посвята в студенти у мальовничих Скоморохах!

Дата: 21-09-2012, 11:45 | Автор: ст. групи МЗЕДм-51 Вовк Вікторія

15–16 вересня 2012 року відбулася посвята в студенти першокурсників кафедри менеджменту факультету міжнародного бізнесу та менеджменту. Захід був проведений на відпочинковій базі в с. Скоморохи Бучацького району Тернопільської області.

В урочистому дійстві взяли участь студенти першого та п’ятого курсів, а також викладацький колектив кафедри менеджменту. Першокурсникам була запропонована конкурсна програма та символічна посвята в студентське життя. Молоді люди сиділи біля багаття, співали пісні у супроводі гри на гітарі. Студентам надовго запам’ятався вечір, проведений в колі дружньої студентської сім’ї.

Протягом відпочинку студенти та викладачі мали змогу ознайомитись з мальовничою природою, водоспадами та різними архітектурними та духовними пам’ятками Бучацького району. Також були проведені спортивні змагання з футболу та волейболу серед студентів та викладачів факультету. Студенти дуже вдячні викладачам за прекрасно проведений час та незабутні враження!