» » Міністерство освіти і науки Республіки Казахстан надає 160 стипендій іноземним студентам

Дата: 10-07-2019, 11:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! Інформуємо, що Міністерство освіти і науки Республіки Казахстан надає 160 стипендій іноземним студентам, в тому числі українцям, для навчання у закладах вищої освіти Казахстану. Зауважуємо, що у 2019 році запропоновано місця для здобуття освіти на таких освітніх рівнях: «Бакалавр» – 25 місць, «Магістр» – 125 місць, «Доктор філософії» – 10 місць.

Прийом онлайн-заявок здійснюватиметься до 19 липня 2019 року (веб-портал: www.enic-kazakhstan.kz). Оператором відбору є Центр Болонського процесу та академічної мобільності Міністерства освіти і науки Республіки Казахстан.

Студентів, які мають бажання взяти участь у даному проекті, просимо зверніться у відділ міжнародних зв`язків ТНЕУ (inter.office.tneu@gmail.com).