» » Відбудеться дорадчий моніторинг проекту Еразмус+ № 573818 «Інтернет речей: нова освітня програма для потреб промисловості та суспільства»

Дата: 23-08-2019, 17:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29 серпня 2019 року о 9:30 год. у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться дорадчий моніторинг проекту Еразмус+ № 573818 «Інтернет речей: нова освітня програма для потреб промисловості та суспільства». Моніторинг проводитиметься Національним Еразмус+ офіс в Україні (НЕО) за дорученням Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА, м.Брюссель).

Отримані результати проекту на момент проведення моніторингу презентують координатор проекту проф. Кріс Фліпс (Cris Phillips), Університет Ньюкасла (Велика Британія) і національний координатор від України проф. В`ячеслав Харченко, Національний аерокосмічний університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ».

Крім того, отримані результати презентує кожен партнер проекту: Чорноморський національний університет ім. П. Могили, Запорізький національний технічний університет, Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля, Одеський національний політехнічний університет, Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, Тернопільський національний економічний університет.

Запрошуються всі зацікавлені студенти, викладачі та адміністративний персонал ТНЕУ.