» » Оголошено конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди)

Дата: 9-09-2019, 17:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відділ міжнародних зв’язків ТНЕУ запрошує студентів усіх факультетів, інституту до участі у конкурсному відборі на семестрове навчання у другому семестрі 2019–2020 навчального року в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди).

Конкурс організовується у рамках реалізації Навчально-науковим інститутом міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина проекту академічної мобільності ERASMUS+ KA107 (додаткова інформація знаходиться тут завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

).

Усі необхідні документи просимо подати до 25 вересня 2019 року.

Детальнішу інформацію можна отримати на кафедрі міжнародних економічних відносин (а. 1412, корпус № 1).

Про час роботи відбіркової комісії буде повідомлено додатково.