» » «Міжнародна мобільність − можливості та проблеми. Належна підготовка до навчання в закордонному університеті»

Дата: 16-09-2019, 17:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17-18 вересня 2019 року у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться організаційна зустріч в межах реалізації проекту №- 2018-1-PL01-KA203-050756 «Міжнародна мобільність − можливості та проблеми. Належна підготовка до навчання в закордонному університеті» (реалізується в межах програми Erasmus+). Партнерами виступають: Вроцлавський економічний університет (Дорота Квятковська-Цьотуха, Урсула Залуська), Грецький відкритий університет (Крістоф Акрівос), Університет Паннонія (Угорщина) (Тюнде Сарваріне, Вірад  Ілдіко).

Зустріч відбудеться у залі засідань ректорату ТНЕУ, початок об 11.00 годині.

Програми заходів: Програма 1
Завантажити Переглянути онлайн