» » Студенти юридичного факультету ТНЕУ взяли участь у проекті ОБСЄ в Україні

Студенти юридичного факультету ТНЕУ взяли участь у проекті ОБСЄ в Україні

Дата: 19-09-2019, 09:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Аспірант кафедри психології та соціальної роботи Михайло Чорний та магістрант кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань Андрій Чорний  взяли участь у роботі регіонального круглого столу «Заходи зміцнення довіри між органами влади та організаціями громадянського суспільства». Захід відбувся 16 вересня 2019 р. у Львові.

 

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» організував регіональне обговорення за круглим столом щодо проекту  заходів зміцнення довіри між урядом і громадянським суспільством. Мета проекту – презентувати та започаткувати публічний діалог щодо розробки рекомендацій стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства на основі існуючих міжнародних практик.

 

У заході взяли участь делегати від громадських організацій та представники органів державної влади Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.