» » У ТНЕУ відбулася організаційна зустріч «Міжнародна мобільність − можливості та проблеми. Належна підготовка до навчання в закордонному університеті»

У ТНЕУ відбулася організаційна зустріч «Міжнародна мобільність − можливості та проблеми. Належна підготовка до навчання в закордонному університеті»

Дата: 19-09-2019, 17:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 У рамках реалізації міжнародного освітнього проекту Erasmus+ 17-18 вересня 2019 року в Тернопільському національному економічному університеті відбулася організаційна зустріч в межах проекту ««International mobility – opportunity and problem. Proper preparation of the university for foreign students» («Міжнародна мобільність − можливості та проблеми. Належна підготовка до навчання в закордонному університеті») (2018-1-PL01-KA203-050756), що реалізується Вроцлавським економічним університетом (Польща), Грецьким відкритим університетом (Греція), Університетом Паннонії (Угорщина), Тернопільським національним економічним університетом.

 

Під час зустрічі учасники обговорили практичні аспекти реалізації проекту в університетах-партнерах. Значну увагу акцентували на мобільності студентів в закордонних зво, особливостям організації навчального процесу, мотивації студентів та викладачів до наукових та освітніх звершень в межах програми Erasmus+.

 

Університети-партнери обговорили студент-орієнтовану модель навчального процесу, співпрацю студентів та міжнародних координаторів на час міжнародного обміну та практичні аспекти навчання в закордонних університетах.

 

На завершення учасники підсумували результати завершального 2019 року та погодили план реалізації проекту на наступний рік.