» » Відбулося планове засідання Ради директорів закладів вищої освіти I-II р.а. Тернопільської області

Дата: 23-10-2019, 09:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 жовтня 2019 року на базі Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету відбулося планове засідання Ради директорів закладів вищої освіти I-II р.а. Тернопільської області. У заході взяли участь начальниця управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Хома Ольга Зіновіївна, народні депутати України: Василів Ігор Володимирович, Марченко Людмила Іванівна, Гевко Володимир Леонідович та директори коледжів  Тернопільської області.

Гостей привітав директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Мартинюк Василь Федорович.

У ході засідання голова Ради директорів зво І-ІІ р.а. Тернопільської області, директор Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя Калушка Володимир Павлович виступив із доповіддю «Про стан імплементації норм Закону України «Про фахову передвищу освіту».

Хома Ольга Зіновіївна підсумувала результати державної підсумкової атестації студентів у 2019 р. з української мови, математики та історії України у формі зовнішнього незалежного оцінювання та підготовку до державної підсумкової атестації студентів у 2020 р. у зво І-ІІ р.а. Тернопільської області.