» » Запрошуємо молодь ТНЕУ долучитися до роботи студентської проблемної групи «Соціальний супервізор»

Дата: 31-10-2019, 14:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Знаковою ця подія є для учасників студентської проблемної групи «Соціальний супервізор», яка цього року розпочала роботу при кафедрі фінансового менеджменту та страхування.

Отож, якщо Ти молодий, успішний, комунікабельний та креативний, якщо Ти цікавишся питаннями соціальної політики або у майбутньому хочеш стати фахівцем у сфері соціального захисту – долучайся до студентської проблемної групи «Соціальний супервізор»!

Разом з нами під керівництвом Надії Лубкей, Тетяни Письменної та Галини Кулини у невимушеній атмосфері та цікавій формі (майстер-класи і соціо-тренінги, круглі столи та ділові ігри) Ти навчишся:

– працювати у команді та нестандартно мислити;

– комунікувати із соціально незахищеними категоріями населення, знаходити вірні управлінські рішення для вирішення їх проблем;

– застосовувати методику індивідуальних розрахунків державної соціальної допомоги різним категоріям населення, призначення субсидій, компенсацій;

– здійснювати документальний супровід державних соціальних допомог та субсидій;

– ідентифікувати соціальні проблеми та управляти соціальними ризиками;

– бути соціально та професійно відповідальним.

Чекаємо на Тебе 4 листопада о 12.30 в ауд. 11305.