» » Студенти ФББ побували на зустрічі з Євгеном Зозуляком

Студенти ФББ побували на зустрічі з Євгеном Зозуляком

Дата: 2-10-2012, 16:16 | Автор: Володимир Антків, учасник студентського прес-клубу «Акценти»

Студенти факультету банківського бізнесу ТНЕУ 25 вересня побували на творчій зустрічі з відомим тернопільським письменником, журналістом, членом Національної спілки письменників України, лауреатом Всеукраїнської літературно-мистецької та громадсько-політичної премії ім. Богдана та Левка Лепких Євгеном Зозуляком. Спілкування із ним організували працівники Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Протягом години усі присутні поринули у вир поезії та музики. Окрім Євгена Зозуляка своє мистецтво слова презентували відомі тернополяни, друзі автора - Микола Добровольський, Ігор Вовчак, Іван Бандурка, Тетяна Дігай.  Музикант Ігор Вовчак запропонував до уваги публікиі пісні на слова Євгена Зозуляка. Всі учасники зустрічі залишились сповнені позитивних емоцій від побаченого і почутого.