» » «Ринок землі в Україні: за і проти»

«Ринок землі в Україні: за і проти»

Дата: 31-10-2019, 16:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Однією з найбільших проблем української економіки є становлення цивілізованого ринку землі. Тож 31 жовтня у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ за круглим столом зібралися студенти-геодезисти та майбутні оцінювачі землі для обговорення теми «Ринок землі в Україні: за і проти». Одночасно відбулося і перше засідання наукового гуртка «Юний землевпорядник».

У ході роботи присутні обговорювали актуальні проблеми економіки країни, пов’язані з ініціативою Уряду та депутатів запустити ринок землі в Україні. Студенти здійснили аналіз  проблем обігу земель у нашій державі, проаналізували усі ризики та загрози, що закладені у законопроектах.

Для учасників заходу працівники бібліотеки оформили тематичну виставку «Земельні відносини в Україні», матеріали якої детальніше доповнювали тему круглого столу.