» » Випускник ТНЕУ поділився зі студентами секретами успіху

Випускник ТНЕУ поділився зі студентами секретами успіху

Дата: 4-11-2019, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ учасники студентського наукового гуртка «Банківський аналітик» кафедри банківського бізнесу взяли участь в тренінгу на тему: «Формула успіху», який провів випускник освітньої програми «Банківська справа», координатор локальної програми Фонду родини Богдана Гаврилишина, аналітик з питань фінансів, публічних закупівель, промислової політики та транспорту Інституту законодавчих ідей Володимир Антків.

Гуртківці радо поспілкувалися з випускником, а він, в свою чергу, поділився з усіма власними секретами, які в майбутньому є підґрунтям для кар’єрного росту та успіху.

Висловлюємо вдячність Володимиру Антківу за цікаву та змістовну бесіду і сподіваємося, що ця зустріч буде додатковим стимулом для навчання та здійснення задумів і мрій.