» » Вітаємо студентку юридичного факультету ТНЕУ з блискучою перемогою!

Вітаємо студентку юридичного факультету ТНЕУ з блискучою перемогою!

Дата: 7-11-2019, 13:14 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого листопада 2019 року студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Сумського державного університету, Тернопільського національного економічного університету та Миколаївської філії КНУКіМ організували вокальний онлайн-батл «Осінній МСД-ШОУ. БАТЛ» на кшталт пісенного конкурсу «Євробачення».

Кожен учасник представляв коротку відео-візитку, а також виконував пісенну композицію.

За результатами онлайн-голосування найбільшу кількість голосів у соціальних мережах та заслужену перемогу отримала Колта Уляна, студентка першого курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету!

Щиро вітаємо нашу переможницю та зичимо їй подальших успіхів, творчих злетів і перемог!