» » Відбувся круглий стіл «Соціальні пріоритети фіскальної політики України. Частина 2. Податкова грамотність»

Дата: 7-11-2019, 14:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У середу, 6 листопада 2019 року, на базі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу відбулося засідання ІІ Студентського науково-практичного круглого столу на тему: «Соціальні пріоритети фіскальної політики України. Частина 2. Податкова грамотність», ініціатором якого виступив науковий гурток кафедри податків та фіскальної політики «Фіскальний аналітик».

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися куратори студентського наукового гуртка «Фіскальний аналітик» к.е.н., доцент Ткачик Ф. П. та к.е.н., доцент Дмитрів В. І.

Учасники круглого столу із задоволенням послухали доповідь «Сучасні особливості розмитнення товарів (на прикладі імпорту транспортних засобів)», яку підготували студенти факультету фінансів та обліку ТНЕУ й активні учасники гуртка – Дудко Марія (ФМС-41) та Паньків Юля (Ф-41). Доповідачі ґрунтовно ознайомили присутніх із сучасними особливостями митного оформлення товарів та навели приклади щодо нарахування митних платежів при імпорті автомобілів в Україну.

Наступна доповідь прозвучала на тему: «Податкова культура та податкова грамотність населення», яку підготували студенти-учасники гуртка «Фіскальний аналітик» Сервитник Дана (ФФА-41) та Кінка Оксана (ФФА-41). Доповідачі з цікавістю розповіли про фактори впливу на податкову культуру в Україні та презентували розрахунок податкової знижки у випадку оплати навчання.

Після доповідей розпочалася інтерактивна частина круглого столу, яку координували студенти факультету фінансів та обліку ТНЕУ, учасники гуртка «Фіскальний аналітик»: Смольницька Анна (ФФА-41), Яцканич Ангеліна (ФФА-41), Корицька Наталія (ФФА-41).

Серед учасників – студенти 2 та 3 року навчання Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, які були представлені трьома командами:

1) Податківці (капітан Вікторія Шевчук);

2) Підприємці (капітан Віталія Рудой);

3) Цитрус (капітан Вадим Атаманюк).

Всі учасники проявили надзвичайну активність, чудово демонстрували свої знання на практиці, долучалися до дискусій, пізнавально-рольових ігор, а також проявляли свої бажання до перемоги.

До складу журі круглого столу увійшли: Копищик Галина, голова студентського наукового гуртка «Фіскальний аналітик», а також викладачі економічних дисциплін КПІК: Сандурська О.Й., Тарасенко Ю.Б., Березна О.І., Дильова Ю.А.

Результати інтерактивно-ігрової частини круглого столу: «Підприємці» – 31 бал, «Податківці» – 28 балів, «Цитрус» – 21 бал.

По завершенні наукового заходу відбувся «Energy candy-break». Всі активні учасники круглого столу отримали сертифікати та подяки, а також практичні подарунки.

Науково-пізнавальна поїздка «Фіскального аналітика» до вражаючого міста Кам’янця-Подільського виявилася надзвичайно цікавою, пізнавальною, захоплюючою, продуктивною та справила неймовірно-позитивні враження.

Дякуємо всім, хто долучився та посприяв у проведенні даного наукового заходу! До нових науково-пізнавальних зустрічей!