» » Відбулася Національна науково-практична конференція «Вектори розвитку науки і бізнесу в глобальному середовищі: тренди та перспективи»

Дата: 14-11-2019, 13:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На факультеті аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету відбулася організована професорсько-викладацьким колективом кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Національна науково-практична конференція «Вектори розвитку науки і бізнесу в глобальному середовищі: тренди та перспективи».

Модератором панельних дискусій виступив завідувач кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Руслан Феоктистович Бруханський. Основними блоками наукових обговорень стали актуальні питання сьогодення: світ цифрової економіки, питання екологічної безпеки продуктів харчування, інноваційні технології в освіті і науці, стартапи та просування ідей у бізнесі, розвиток аграрного бізнесу, зокрема, купівля-продаж земель сільськогосподарського призначення, дорадництво в сучасні системі консалтингу, використання нетрадиційних енергоносіїв на основі біологічних розробок, історичні витоки підприємництва на землях Галичини.

З вітальним словом та побажаннями плідної наукової дискусії до присутніх звернувся декан факультету аграрної економіки та менеджменту, доктор економічних наук, професор Борис Олегович Язлюк; директор навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, доктор економічних наук, професор Василь Ярославович Брич; директор Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Олександр Михайлович Шрамко; начальник відділу координації системи адміністративних послуг та регуляторної політики Тернопільської облдержадміністрації Микола Миколайович Сурков; заступник начальника департаменту агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації Василь Васильович Кічак; завідувач науково-технологічного відділу аграрної економіки, інформаційно-аналітичної роботи, маркетингу і трансферу інновацій, Тернопільської державної сільськогосподарської дослідної станції ІКСГП НААН, кандидат економічних наук Борис Орестович Сидорук, завідувач кафедри економіки біоресурсів і природокористування, кандидат технічних наук, доцент Руслан Іванович Розум.

Під час пленарного засідання виступили доповідачі: Микола Шульський, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького. Ірина Сівчук, к.е.н., судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Тернопільського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Ігор Гонак, аспірант кафедри міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету. Святослав Абрам’юк, дорадник Тернопільської аграрної дорадчої служби. Людмила Уніят, к.е.н., доцент, докторант кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу, Тернопільський національний економічний університет. Андрій Кузьо – молодий науковець кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Тернопільського національного економічного університету.

У другій половині дня відбулася робота секцій і підсумування результатів роботи конференції. Загалом участь у Національній науково-практичній конференції «Вектори розвитку науки і бізнесу в глобальному середовищі: тренди та перспективи» взяли 190 учасників з усіх куточків України. За результатами конференції надрукований збірник тез доповідей.