Дорогі студенти!

Дата: 17-11-2019, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Міжнародного дня студентів - свята, яке асоціюється з молодістю, романтикою, великим бажанням досягнути вершин визнання й самоствердження.

Студентська пора - це час надій і досягнень, професійного визначення, вибору власної життєвої позиції. А ще – найщасливіші роки юності, палкого кохання, сподівань та мрій. Бути студентом – це вірити у власні сили. Вам, молодим та енергійним, неймовірно поталанило, адже сьогодні ви здобуваєте фах в омріяному вищому навчальному закладі, примножуєте багаж знань та життєвої мудрості. Саме на вас покладено великі надії щодо майбутнього нашої держави.

Нехай неповторні студентські роки, часи натхненної праці в лекційних аудиторіях, бібліотеках, справжня дружба надихають на дивовижні звершення. Будьте завжди на рівні високих вимог сучасного життя.

Бажаю вам, юні, красиві, наполегливі, амбітні та сміливі, впевнено долати перешкоди, підкоряючи нові вершини успіху.

Нехай у ваших серцях палає вогонь творчості, завзятості, надії та любові, а енергія й невичерпний потенціал сприяють подальшому розвитку України!

Ректор ТНЕУ А.І. Крисоватий