» » Зустріч студентів з фахівцями компанії «Універсальний бізнес ресурс»

Зустріч студентів з фахівцями компанії «Універсальний бізнес ресурс»

Дата: 19-11-2019, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 листопада 2019 року студенти групи ОАБ-31 разом з викладачами кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу ТНЕУ Голяш І.Д. та Загородньою О. М., в рамках дуальної освіти, відвідали консалтингову компанію «Універсальний бізнес ресурс».

Ця компанія є потужним консультаційним центром з питань бухгалтерського обліку, оподаткування, проектного менеджменту, кадрового діловодства та вважається лідером національного ринку консалтингових послуг.

Досвідчені фахівці консалтингової компанії «Універсальний бізнес ресурс» поділилися зі студентами секретами успішного аутсорсингу та практикою соціально відповідального ведення бізнесу.

Спілкуючись з директором компанії Наталією Овсейко, студенти змогли дізнатись більше про особливості роботи, кар'єрні перспективи, цінність професійного фахівця.

Дякуємо директору та працівникам компанії за високий рівень навчання та за здатність перетворювати рутинну роботу на мистецтво!!!