» » Студенти побували в Тернопільському відділенні Київського науково – дослідного інституту судових експертиз

Дата: 19-11-2019, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

19 листопада 2019 р. у рамках дуальної освіти, студенти групи ОАБ – 41 разом з викладачами кафедри економічної експертизи і аудиту бізнесу С. І. Саченко та О. М. Черешнюк відвідали Тернопільське відділення Київського науково – дослідного інституту судових експертиз.

Студентів та викладачів радо зустріла заступник начальника відділення Згуровська Світлана Євгеніївна.

Вона ознайомила з основними напрямами роботи відділення, наголосила на унікальності фаху судового експерта-економіста, розповіла про завдання, обов’язки та відповідальність судових експертів, звернула увагу на нововведення у цій сфері.

Згуровська С.Є. зазначила, що професія судового експерта-економіста вимагає глибоких знань з обліку, оподаткування, фінансів, економічного аналізу, аудиту та юриспруденції.

Щиро дякуємо Світлані Євгеніївні за гарне і змістовне спілкування та за співпрацю з кафедрою економічної експертизи і аудиту ТНЕУ.