» » Відбулася лекція «Pseudo-random number generators based on the irrationality of some numbers»

Дата: 22-11-2019, 17:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках інтернаціоналізації навчального процесу факультету комп’ютерних інформаційних технологій 20 листопада 2019 року для студентів старших курсів усіх спеціальностей ФКІТ відбулася лекція англійською мовою «Pseudo-random number generators based on the irrationality of some numbers» доктора технічних наук, професора Інституту математики Університету Казимира Великого, Бидгощ (Польща) Марека Войтовича (Prof. Marek Wójtowicz, Institute of Mathematics, Casimir the Great University, Bydgoszcz, Poland), який перебував з робочим візитом у Тернопільському національному економічному університеті з 18 по 21 листопада 2019 року.

Лекції передувала робоча зустріч Марека Войтовича з провідними фахівцями кафедр кібербезпеки та комп’ютерних наук з криптографічного захисту інформації, доцентами С.В. Івасьєвим, І.З.Якименком, М.М. Касянчуком, Р.П. Шевчуком. Сторони обговорили актуальні питання наукової співпраці, стажування, обміну студентами між закладами вищої освіти, а також поділилися своїми науковими напрацюваннями з математичного та програмного забезпечення криптографічних систем.