» » Дорогі студенти та шановні викладачі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету!

Дата: 8-10-2012, 14:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста, що об’єднує усіх, хто своїм словом і ділом стверджує недоторканність конституційних прав і свобод громадян, непорушність Закону, сприяє розбудові демократичної країни.

З кожним роком фах юриста стає все престижнішим. Зростає потреба в кваліфікованих юридичних кадрах, яким належить кардинально реформувати правову систему.

Віддаючи шану усім служителям Феміди, бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії, глибинної мудрості, наполегливості та успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права.

Нехай у Ваших домівках панує злагода й добробут, а Ваші знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

ректор Тернопільського національного

економічного університету                                      С.І. Юрій