» » Запрошуємо до участі у круглому столі «Бюро фінансових розслідувань як необхідний інститут забезпечення національної безпеки України»

Дата: 2-12-2019, 11:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У четвер, 5 грудня 2019 р., відбудеться засідання круглого столу студентського наукового гуртка кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань «Науково-практична школа фінансових розслідувань», присвячене обговоренню законопроекту «Про Бюро фінансових розслідувань» та питань запобігання, виявлення, припинення, розслідування й розкриття кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності, які прямо чи опосередковано заподіюють шкоду публічному інтересу у сфері фінансів.

Початок заходу – 13.00 год. в ауд. 5301 (вул. Микулинецька, 46а, м. Тернопіль).

Запрошуємо до участі усіх бажаючих.