» » Студенти ФОА та ФЕУ зустрілися із капітаном міліції

Студенти ФОА та ФЕУ зустрілися із капітаном міліції

Дата: 12-10-2012, 09:49 | Автор: Учасниця студентського прес-клубу «Акценти» Тетяна Будаковська, ФОА, група ОА-11

В рамках тижня правових знань, що триває у Тернопільському національному економічному університеті, 8 жовтня студенти факультету обліку та аудиту і факультету економіки та управління зустрілись із капітаном міліції, старшим оперуповноваженим кримінальної міліції у справах дітей міста Тернополя Іриною Євгенівною Скорейко.

Вона провела бесіду «Правила поведінки в громадських місцях», під час якої розповіла про адміністративну та кримінальну відповідальність за скоєні правопорушення. Ірина Євгенівна вибудувала розмову у формі діалогу, що із перших хвилин зацікавило студентів. Також вона розповіла про правила поведінки у громадських місцях, як і де доцільно проводити свій вільний час. Студенти почерпнули для себе досить багато нового.

- Інформація, яку ми прослухали, була досить доступно і дуже цікаво викладена, - зазначила студентка групи ОА-11 Мар’яна Рудька. - Ми ставили запитання і отримували змістовні і чіткі відповіді.

Після завершення зустрічі усі присутні залишились задоволеними та із вдячністю попрощалися з Іриною Євгенівною.