» » Вийшов з друку навчальний посібник «Теоретичні і прикладні аспекти організації банківської діяльності»

Дата: 12-10-2012, 15:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вийшов з друку навчальний посібник «Теоретичні і прикладні аспекти організації банківської діяльності (на прикладі ПАТ «Державний ощадний банк України»)» за редакцією д.е.н., професора О.В.Дзюблюка.

В посібнику вперше на прикладі Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» розглянуто менеджмент та маркетинг, бухгалтерський облік та валютні операції, організацію касових операцій грошового обігу та інкасації, порядок надання кредитів фізичним та юридичним особам і контроль за кредитними ризиками що дозволяє поглибити знання студентів та підвищити кваліфікацію банківських працівників на основі практичного досвіду організації основних видів операцій установ Ощадбанку та їх взаємодії із різними групами клієнтів.

Посібник розрахований для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, працівників ПАТ «Ощадбанк» та банківських установ.