» » Відбулася презентація відкритого онлайн-курсу «Академічна доброчесність: виклики, дії, успішні історії»

Дата: 23-09-2019, 10:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

20 вересня 2019 року у залі засідань вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка представники ТНЕУ та інших закладів вищої освіти Тернополя зустрілися з президентом Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Т. Фініковим та членом НАЗЯВО А. Артюховим. У рамках зустрічі відбулася презентація відкритого онлайн-курсу «Академічна доброчесність: виклики, дії, успішні історії», сайту «Академічна доброчесність як популяризаційна та дискусійна платформа», посібника «Академічна доброчесність на варті якісної освіти: відверта розмова про чесне навчання» (для студентів технікумів і коледжів), книги «Університет в добу перемін», обговорювалися нові вимоги щодо ліцензування та акредитації спеціальностей та освітніх програм.

Дата: 23-09-2019, 10:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю