Добра багато не буває

Дата: 9-12-2019, 10:55 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Коли щире серце дарує любов і тепло хоча б якійсь одній людині, на небі запалюються нові зорі. А якщо глибина доброго серця безмежна – увесь світ стає світлішим. Саме таким був Міжнародний День людей з інвалідністю – теплим, світлим і щирим, наповненим любов'ю та милосердям.

Студенти юридичного факультету залюбки долучилися до Фестивалю дитячої творчості для дітей з інвалідністю «З вірою в майбутнє» в рамках проєкту «ArtBoom», здійснивши справжній волонтерський десант.

У залі Concert Hall «Подоляни» працювало десять тематичних локацій. Маленькі учасники поринули у світ живопису, арт-терапії та казкотворення, вчилися розмальовувати імбирні пряники, створювати мультики, новорічні прикраси, валяти іграшки, ліпити та багато чого іншого, а їхні батьки у цей час мали змогу поспілкуватися із психологами Тернополя.

Завершився фестиваль гала-концертом, учасники якого вислупали разом з дітками з особливими потребами.

Ми вдячні організаторам та учасникам фестивалю за можливість бути добрішими, щирішими, турботливішими та нагадування про справжні життєві цінності.