» » Юридичний факультет ТНЕУ запрошує до участі у IV Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «NATUS VINCERE» на кубок ректора ТНЕУ!

Дата: 10-12-2019, 12:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги кмітливої, розумної, креативної молоді! Колектив юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у IV Відкритому Західноукраїнському інтелектуальному турнірі «NATUS VINCERE» на кубок ректора ТНЕУ!

Якщо ти у майбутньому мрієш стати відмінним фахівцем, досягнути вершин у галузі права, міжнародного права, правоохоронної діяльності, психології, соціальної роботи, інформаційної чи соціокультурної діяльності, збирай свою команду і поспішайте разом спробувати свої сили в захоплюючих інтелектуальних змаганнях!

Зроби п’ять впевнених кроків до здійснення своєї мрії!

1 крок.

Відчуй себе капітаном! Збери свою команду мрії!

Для участі у Турнірі запрошуються команди у складі 5 учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів або студентів 1-2-х курсів коледжів.

2 крок.

Обери секцію до душі та заповни заявку учасника!

Під час проведення Турніру планується робота чотирьох секцій: правової, соціолого-психологічної, міжнародного права і секції інформаційної та соціокультурної діяльності.

3 крок.

Сформулюй свою принципову позицію та надішли презентацію на конкурс!

Для проходження І етапу команди, які виявили бажання взяти участь у Турнірі, повинні надіслати до 21.02.2020 р. на електронну адресу організаційного комітету (turnir.nv@gmail.com) творчу презентацію на одну із запропонованих тем.

4 крок.

Пройди достойно ІІ і ІІІ етапи турніру 12 та 13 березня 2020 р. на базі юридичного факультету ТНЕУ.

На тебе чекає шквал неймовірних емоцій, безліч цікавих завдань і творчих конкурсів: розминка, дебати, конкурс капітанів, велика інтелектуальна гра.
Приходь, перевір себе та прокачай свої здібності!

5 крок.

Виграй кубок ректора – відкрий для себе цілий світ та заяви світові про себе!

Переможці отримають цінні нагороди: оргтехніку, грошові премії, кубки, сертифікати. Усі учасники Турніру отримають рекомендації до вступу!

Не проґав можливості стати частинкою квінтесенції молодої інтелектуальної еліти України!

Ми чекаємо саме на Тебе!

Локація:
Юридичний факультет ТНЕУ, вул. Микулинецька, 46А, Тернопіль

Дата і час:

12-13 березня 2020 року

Виникли запитання – телефонуй:

Положення про турнір

Заявка на участь