» » Другий модуль на проекті «Перезавантаження: епізод ІІ»

Другий модуль на проекті «Перезавантаження: епізод ІІ»

Дата: 12-12-2019, 11:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

«Прокладай шлях до розуму людини через її серце»

Ф. Честерфілд

Саме у такому ключі – через цінності до знань – відбувається спільна праця викладачів юридичного факультету на проекті «Перезавантаження: епізод ІІ». Другий модуль проекту «Я – майстер» розпочали із дуже емоційно теплої, інтерактивної та фахово наповненої зустрічі з надзвичайно харизматичними, висококваліфікованими педагогами та просто красивими жінками.

Секретами набуття педагогічної майстерності ділилися:

Ірина Миколаївна Мельничук – доктор педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тернопільського національного медичного університету ім. І. Горбачевського та

Світлана Миколаївна Калаур – доктор педагогічних наук, директорка Центру післядипломної освіти Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Було направду дуже цікаво і змістовно.

Координатори та учасники проекту щиро дякують спікерам за неоціненний досвід та невимушену атмосферу.