» » Вітаємо учасників змагань з настільного тенісу!

Вітаємо учасників змагань з настільного тенісу!

Дата: 13-12-2019, 16:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12-13 грудня 2019 року у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ тривали змагання 4 відкритого Кубку ТНЕУ з настільного тенісу, присвячені Дню Андрія Первозванного. Спортивний захід організовано під патронатом ректора ТНЕУ професора А.І. Крисоватого.

У змаганнях взяли участь 48 спортсменів в особистому та 18 у змішаному парному розряді (студенти закладів вищої освіти Тернополя, школярі Тернополя, Бережан, Підволочиська).

За результатами змагань у парному змішаному розряді 3 місце здобули Місик Софія та Баньківський Михайло (Підволочиськ), 2 місце – Речицька Юлія та Дерев’яник Віталій (Тернопіль), 1 місце – Паляниця Юлія та Руцький Сергій (студенти ТНЕУ). Серед школярок: 3 місце – Місик Софія (Підволочиськ), 2 місце – Осіпова Анастасія (Тернопіль), 1 місце – Речицька Юлія (Бережани). Серед студенток: 3 місце – Дворницька Марія (ТНЕУ, ФФО), 2 місце – Паляниця Юлія (ТНЕУ, ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), 1 місце – Івасіків Лілія. Серед школярів: 3 місце – Вонс Віктор (Тернопіль), 2 місце – Баньківський Михайло (Підволочиськ), 1 місце – Дерев’яник Віталій (Тернопіль). Серед студентів: 3 місце – Іваницький Віктор, 2 місце – Слободян Володимир, 1 місце – Руцький Сергій (ТНЕУ, ФКІТ).

Щиро вітаємо усіх учасників та призерів змагань, бажаємо подальших успіхів і перемог!