» » Про передові освітні практики або у чому різниця надання освітніх послуг в українських та зарубіжних зво спілкуватимуться на ЮФ

Дата: 16-12-2019, 17:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На юридичному факультеті проект «Перезавантаження: епізод ІІ» у розпалі. У рамках другого модуля «Я – майстер» 18 грудня 2019 р. учасники матимуть нагоду дізнатися цікаві лайфхаки у сфері надання освітніх послуг за кордоном. Тема зустрічі – «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ». У фокусі: Японія, Нідерланди, Канада та Польща.

Захід відбудеться у креативному форматі живої бібліотеки 3х4.

Живими книгами виступлять харизматичні спікери:

– Олег Луцишин – директор Навчально-наукового інституту креативних студій ТНЕУ, кандидат економічних наук, доцент; учасник Проекту «Innowacyjny uniwersytet i przywództwo». Faza V: «Interdyscyplinarność i intersekcjonalność oraz strategie rozwoju uniwersytetu» (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński (м. Краків, Польща).

– Ольга Смачило – випускниця School of business, British Columbia Institute of Technology  (м. Ванкувер, Канада); експерт міжнародних програм School of business of British Columbia Institute of Technology.

– Анастасія Луцишин – випускниця бакалаврської програми Media & Entertainment Management в NHL Stenden University of Applied Science (м. Леуварден, Нідерланди); студентка за обміном в Hocei University (м. Токіо, Японія, 2018 р.); має досвід навчання в мовному коледжі CCEL Canadian College of English Language (м. Ванкувер, Канада).

Дата: 18 грудня 2019 р.

Час: 14:00