» » Науковці ТНЕУ – учасники Податкового конгресу

Науковці ТНЕУ – учасники Податкового конгресу

Дата: 16-12-2019, 12:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 грудня 2019 р. у стінах Університету державної фіскальної служби України м. Ірпінь відбувся Перший податковий конгрес «Управління публічними фінансами та проблемами забезпечення національної економічної безпеки» (Конгрес) проведений спільно із Міністерством фінансів України, Державною фіскальною службою України, Державною податковою службою України, Державною митною службою України та міжнародними організаціями.

До участі було запрошено гостей, які виступили спікерами – прeдставники ЦОВВ, Вeрховної Ради України, Управління ДФС, Державної митної служби України, Державної аудиторської служби України, майбутнього Бюро фінансових розслідувань, ГО «Асоціації фінансових розслідувань», а також видатні громадські діячі, провідні науковці, фахівці у сфeрі податкового законодавства.

Тернопільський національний економічний університет представляли д.е.н., професор кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань Васильчишин Олександра Богданівна та к.е.н., доцент кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань Ніпіаліді Ольга Юріївна із доповіддю «Фінансові злочини: питання підслідності та дієвості інструментів розслідування».

Окрім обговорення нагальних проблем обраної тематики конгресу у стінах зво відбулося урочисте відкриття Офісу відокремленого підрозділу асоціації (скорочена назва ВП УДФСУ), що сприятиме зміцненню партнерських стосунків і співпраці між асоціацією та населення; Навчально-наукової лабораторії експертного забезпечення фінансових розслідувань, що дозволить ефективніше засвоювати аналітичні навики та здійснювати експертизи майбутнім фінансовим детективам Бюро фінансових розслідувань.

Делегати ТНЕУ подякували організаторам за співпрацю між університетами, високий рівень проведення Конгресу та можливість отримання досвіду щодо подальших напрацювань.