До уваги аспірантів ТНЕУ!

Дата: 17-12-2019, 14:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університет Норд (Королівство Норвегія) пропонує стажування для аспірантів ТНЕУ на період з березня по травень 2020 р. Під час проходження стажування аспіранти матимуть можливість попрацювати над темою своєї дисертаційної роботи, використовуючи бібліографічні джерела, наявні у бібліотечних фондах, а також вибрати для себе PhD курси згідно з своєю темою роботи.

Теми стажування повинні бути пов’язані з публічним сектором управління, бухгалтерським обліком,  бюджетним фінансуванням чи темами, близькими до вище зазначених. Аспірант повинен добре володіти усною та письмовою англійською мовою.

Документи, для проходження стажування: CV, мотиваційний лист, короткий опис (2-3 ст.) своєї дисертаційної роботи.

Університет Норд надає житло, покриває транспортні витрати та виплачує стипендію учаснику стажування.

Бажаючих пройти стажування просимо подавати документи до 26 грудня 2019 р. у відділ міжнародних зв’язків (І корпус, ауд. 1222).

Конкурсний відбір кандидатів для проходження стажування в Університеті Норд відбудеться 27 грудня 2019 року.