» » На юридичному факультеті спілкувалися про передові освітні практики в Україні та за кордоном

Дата: 19-12-2019, 13:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вчора учасники проекту «Перезавантажання: епізод ІІ» мали унікальну нагоду насолодитися читанням справжніх живих бестселерів – харизматичних спікерів з дуже цікавим досвідом навчання та стажування за кордоном – Олега Луцишина, Анастасії Луцишин та Степана Абрамика – у форматі живої бібліотеки.

Тема зустрічі – «Передові освітні практики: Україна, Європа, Світ». Або у чому різниця надання освітніх послуг в українських та зарубіжних зво?

Отож,

– подорожували унікальними теренами освітньої системи Японії,

– зазирали крізь призму навчальних практик Нідерландів,

– гортали сторінки якості надання освітніх послуг Канади,

– дивувалися височенному рівню вимог до студентів у закладах Німеччини,

– дізнавалися цікаві лайфхаки у сфері надання освітніх послуг у польських зво.

Корисно було послухати і студентів ЮФ спеціальності «Соціальна робота» Володю Карого та Аліну Берещайко, які буквально вчора повернулися із Ягеллонського університету з масою вражень та свіжого досвіду.

Це було не лише цікаво! А захоплююче, вражаюче, направду нереально круто!

Фідбек мегапозитивний!

Післясмак наштовхує на глибокі роздуми і непереборне бажання втілювати світові практики в навчальний процес вітчизняної освіти.

Далі буде. «Перезавантажання: епізод ІІ» триває.