» » Вітаємо випускників проекту «Україна – Норвегія» з успішним завершенням навчання!

Дата: 19-12-2019, 15:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завершився черговий навчальний семестр за проектом «Україна – Норвегія». Учасники – військовослужбовці, звільнені у запас, та члени їх сімей – після наполегливого навчання в урочистій атмосфері отримали свідоцтва про перепідготовку.

Вітали учасників проекту перший проректор ТНЕУ Микола Шинкарик, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародна співпраця та інноваційний розвиток) Оксана Десятнюк, аташе з питань оборони в Україні та Грузії Посольства Норвегії Бойє Гардер Ліллеруд, президент Міжнародного Фонду Соціальної Адаптації Володимир Рубцов.

Участь в дійстві також взяли начальник Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку, полковник Іван Бугай, командир 44-ї окремої артилерійської бригади, полковник Сергій Баранов, командир 2-го стрілецького батальйону, підполковник Дмитро Гуртовський.

Почесне право внести Державні прапори Королівства Норвегія та України надали студентам Центру підготовки офіцерів запасу ТНЕУ. Після звучання Державних Гімнів обох держав присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять про Героїв, які мужньо боролися за свій рідний край.

Учасниками проекту «Україна – Норвегія» є провідні університети нашої держави. Його послугами вже скористалися більше 11 000 українців. Проект фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії. Головним координатором проекту в Україні є Міжнародний Фонд соціальної Адаптації.

Особливістю цьогорічної церемонії стало присвоєння президенту МФСА Володимиру Рубцову звання «Почесний професор Тернопільського національного економічного університету» за довготривалу й ефективну співпрацю зі професорсько-викладацьким колективом ТНЕУ.

Урочиста мить – випускники проекту «Україна – Норвегія» отримали свідоцтво про перепідготовку. Сподіваємося, що знання і досвід здобуті в нашому університеті стане хорошим підґрунтям для їх самореалізації.

Свято продовжили у виставковій залі ТНЕУ, де творча молодь підготувала для гостей мистецькі вітання.

Більше фото на офіційній сторінці ТНЕУ у Facebook: http://facebook.com/pg/TNEUniversity/photos/?tab=album&album_id=797367864068008