» » Викладачі юридичного факультету прокачали digital skills

Викладачі юридичного факультету прокачали digital skills

Дата: 20-12-2019, 09:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Подарунки від Святого Миколая для учасників проекту «Перезавантаження: епізод ІІ» були доповнені корисними здобутими навичками. Прокачували комп’ютерну грамотність під час воркшопу «Digital competence framework в освіті – модний тренд, чи потреба сучасності?»

На заході працювали професійні спікери, знавці своєї справи – викладачі, тренери, практики Христина Ліп’яніна та Юрій Матіїшин.

Чого навчилися?

– створювати презентації MS PowerPoint, Prezi, Google Presentation / Drive тощо.

Що засвоїли?

– вимоги до дизайну;

– вимоги адаптивності;

– вимоги безпеки;

– властивості конструктора інфографіки Canva Infographic Maker.

Із чим ознайомилися?

– із можливостями Сloud Technology – використанням хмарних сервісів у навчальному процесі (Google Диск, Dropbox, Google spreadsheets / docs);

– особливостями пошукових систем (Bing);

– перевагами платформ та якісних сервісів для проведення онлайн-занять, вебінарів (Zoom, OBS Studio).

А також розширили простір онлайн-спілкування (Botmother - конструктор чат-ботів для Telegram, WhatsApp, Viber, Facebook).

Було не лише пізнавально, а й дуже-дуже практично.

Не обійшлося і без подаруночків. Щиро дякуємо ІТ-компанії «APIKO» за фірмові презенти.

Далі, звісно ж, буде, але вже після Новорічних свят!