» » Оголошується конкурсний відбір серед викладачів для тижневого викладання дисциплін з міжнародного менеджменту та міжнародного маркетингу

Дата: 20-12-2019, 13:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках реалізації співпраці Тернопільського національного економічного університету з Університетом прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерландів) оголошується конкурсний відбір серед викладачів для тижневого викладання дисциплін з міжнародного менеджменту та міжнародного маркетингу відповідно до узгоджених програм у другому семестрі 2019-2020 навчального року. Конкурс відбувається у рамках проекту з академічної мобільності ERASMUS+.

Програма передбачає покриття дорожніх витрат та витрат на перебування.

Документи необхідно подати у відділ міжнародних зв`язків до 21 грудня 2019 р. включно.

Конкурсний відбір відбудеться о 15.00 год. 23 грудня.

За детальнішою інформацією звертайтеся у відділ міжнародних зв`язків.