» » Випускники факультету фінансів та обліку отримали дипломи магістра!

Випускники факультету фінансів та обліку отримали дипломи магістра!

Дата: 27-01-2020, 09:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Випускники-магістри факультету фінансів та обліку, успішно завершивши навчання, склавши усі іспити, зібралися 25 січня 2020 року в актовій залі ТНЕУ аби отримати омріяний диплом. Залишилися позаду лекції та семінари, студентські будні і свята, гамірні аудиторії, довгі вечори у гуртожитках, попереду – професійне майбутнє й самореалізація.

Дружній колектив факультету фінансів та обліку підготував для своїх випускників незабутнє свято, сповнене щирих та теплих побажань. Благословив юнаків та дівчат на добру долю духовний наставник факультету – отець Володимир. Декан факультету, завідувачі кафедр, викладачі ділилися своїми спогадами про вихованців. Мистецькі композиції підготували учасники студії сучасного танцю «T.A.N.G.o dance company», Ольга Гайдамака, Павло Тютюнник, Дмитро Худик.

Привітав випускників ФФО ректор університету професор Андрій Ігорович Крисоватий: «Бажаю Вам насолоджуватися юністю, коли весь світ відкритий перед Вами, є ціль, отримані знання, поряд друзі, а все життя – ще попереду! І нехай у прийдешні роки змінюються лише фотографії у сімейному альбомі, а ви залишайтеся такими ж енергійними, щасливими, залюбленими у життя. Прихильності Вам долі та Божої опіки. Переконаний, що Тернопільський національний економічний університет – це місце найкращих років та найпозитивнішої атмосфери!».