» » Наші студенти – призери XXV Міжнародного турніру з греко-римської боротьби пам’яті Євгенія Трухіна

Дата: 27-01-2020, 12:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 24-25 січня 2020 року в м. Запоріжжя тривав XXV Міжнародний турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті Євгенія Трухіна. Студенти Тернопільського національного економічного університету взяли активну участь у змаганнях.

Зокрема, Едуард Стрільчук студент факультету аграрної економіки та менеджменту, здобув бронзову нагороду у ваговій категорії до 55 кг. А Василь Васильківський, студент факультету економіки та управління, виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 63 кг.

Також учасниками змагань стали студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ Олег Дикий, Володимир Войтович, Вадим Рафа та Владислав Скрит.