» » Колектив кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу запрошує до участі в Олімпіаді!

Дата: 8-02-2020, 12:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти! З метою популяризації спеціальності «Облік і оподаткування», пошуку обдарованої молоді та для подальшого забезпечення участі студентів університету у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту» 12 лютого 2020 року відбудеться І етап Всеукраїнської  студентської олімпіади з даної дисципліни.

Запрошуємо до участі в олімпіаді студентів  1 курсу магістратури ТНЕУ, яка розпочнеться  о 13.00 год. За додатковою інформацією просимо звертатися на кафедру економічної експертизи та аудиту бізнесу, ауд. 11205, тел. 47-50-77*10-302.