» » Вітаємо переможців олімпіади з дисципліни «Статистика»!

Вітаємо переможців олімпіади з дисципліни «Статистика»!

Дата: 12-02-2020, 09:53 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді, згідно наказу ректора № 850 від 26.12.2019 р. «Про проведення в ТНЕУ першого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2019/2020 н. р.», 11 лютого 2020 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика».

У заході взяли участь студенти другого та третього курсів факультету фінансів та обліку і факультету економіки та управління ТНЕУ. Під час олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання з дисципліни «Статистика».

За рішенням журі переможцями олімпіади стали:

І місце – Івахів Анастасія Миронівна, студентка групи ОАБ-21.

ІІ місце – Табака Ірина Анатоліївна, студентка групи ФБС-21, та Макар Віктор Олегович, студент групи ОАБ-31.

ІІІ місце – Харченко Крістіна Володимирівна, студентка групи МЕН-21, та Соколова Олена Олександрівна, студентка групи ОАБ-31.

Крім цього, оргкомітет відзначив високий рівень підготовки до олімпіади та активну участь таких студентів:

Федчишин Інна Віталіївна, студентка групи ОАБ-21,

Попович Олеся Степанівна, студентка групи ОАБ-21,

Ісаєва Олена Олексіївна, студентка групи МАРК-21,

Кернична Діана Богданівна, студентка групи МАРК-21,

Шайнюк Богдана Леонідівна, студентка групи ПТБД-21.

Колектив кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу щиро вітає переможців олімпіади та бажає їм невпинного руху вперед, підкорення нових наукових вершин та перемоги у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Статистика», яка відбудеться в Національній академії статистики, обліку та аудиту (м. Київ) 28-30 квітня 2020 року.