» » Випускникам факультету аграрної економіки та менеджменту вручили дипломи магістра!

Випускникам факультету аграрної економіки та менеджменту вручили дипломи магістра!

Дата: 12-02-2020, 12:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 11 лютого 2020 р. у ТНЕУ відбулося урочиста церемонія вручення дипломів магістра випускникам факультету аграрного бізнесу та менеджменту Тернопільського національного економічного університету!

 

«Вітаючи Вас, щиро бажаю такої ж як у студентські роки невичерпної енергії та наснаги для реалізації сміливих планів та цікавих задумів. Нехай ця енергія й надалі спонукає до дієвості, впевнених кроків, важливих рішень і перемог, а здобутий досвід стане рушійною силою на шляху Вашої професійної діяльності та родинного добробуту! Примножуйте й надалі здобутки рідного університету», – привітав юнаків і дівчат ректор ТНЕУ Андрій Крисаватий.

 

Щирі побажання звучали від декана ФАЕМ Бориса Язлюка, завідувачів кафедр факультету.

 

Зі щирими материнськими настановами до молоді звернулася мама випускниці Леся Дмитрівна Шевчук.

 

Улюблений факультет об’єднав і випускників і професорсько-викладацький колектив в єдину університетську родину. Вчорашніх студентів проводжали в  дорогу самостійного життя викладачі-наставники, які впродовж кількох років розкривали перед ними таємниці наук, вболівали за них не менше, аніж батьки, раділи їхнім успіхам і засмучувалися через невдачі. Із вітальним словом виступила куратор гр. МПК-21 Ірина Любезна.

 

Із трепетом згадувала найпрекрасніші миті студентського життя випускниця Олена Терлецька.

 

Музичні вітання з нагоди свята презентували випускникам Дмитро Худик та Ольга Гайдамака.

 

Віримо, що кожен із випускників успішно реалізує себе, досягне омріяних висот і, обов'язково, буде щасливим. Успіхів Вам, випускники факультету аграрної економіки та менеджменту!