» » Відбудеться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа»

Дата: 18-02-2020, 15:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 17.12.2019 р. № 1580 Тернопільський національний економічний університет обрано базовим закладом вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», який відбудеться 22-24 квітня 2020 р.

Для участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» від одного закладу вищої освіти III-IV рівня акредитації запрошуються по 3 переможці першого етапу.

Другий етап Олімпіади передбачає виконання тестових завдань та завдань розрахунково-аналітичного характеру. Переможці ІІ етапу Олімпіади визначаються сумарною кількістю набраних балів за усіма видами завдань.

Анкети переможців першого етапу (додаток 1 завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

) і заявки на участь в Олімпіаді (додаток 2 завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

) просимо надсилати до 1 березня 2020 р. на електронну адресу: kaf.fshs@gmail.com або поштову адресу Оргкомітету: кафедра фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ, Оргкомітет олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», вул. Львівська, 11, м. Тернопіль, 46020. При поданні анкети прохання додатково вказати ПІП, посаду супроводжуючої особи (за умови приїзду).

Анкети, надіслані пізніше 01 березня 2020 року, Оргкомітетом розглядатися не будуть. Після отримання заявки електронною поштою на Вашу електронну адресу буде надіслане підтвердження про участь в Олімпіаді. Заявку та анкету на паперових носіях учасники Олімпіади надсилають на поштову адресу Оргкомітету або надають особисто під час реєстрації. Учасникам олімпіади обов’язково необхідно мати при собі: паспорт, студентський квиток або інший документ, що посвічує особу, посвідчення про відрядження.

Програмою Олімпіади передбачено:

22 квітня 2020 р. – заїзд та реєстрація учасників Олімпіади, їх поселення; консультація о 17.00 год.

23 квітня 2020 р. – проведення Олімпіади (початок о 10.00 год.).

Олімпіада проводитиметься у два тури: у першому турі передбачено виконання тестових завдань з 10.00 год. до 12.00 год., у другому турі – вирішення розрахунково-аналітичних завдань з 14.00 год. до 17.00 год. Результати олімпіади будуть оголошені 24 квітня 2020 р.

24 квітня 2020 р. – робота апеляційної комісії з 10.00 до 11.00 год.; підведення підсумків і нагородження переможців з 12.00 до 14.00 год.

Реєстрація учасників 22 квітня 2020 р. з 9.00 до 16.00 год. проводитиметься у корпусі №11 ТНЕУ (біля аудиторії 11211), який знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а.

Проїзд громадським транспортом до зупинки «Гетьмана Мазепи» (ТНЕУ): від залізничного вокзалу – тролейбусом № 11 або маршрутними автобусами № 3, 15, 16, 27, 30, 35; від автовокзалу – маршрутними автобусами № 5, 12, 28.

Проживання та харчування учасники Олімпіади оплачують за власний рахунок. Готель бронюється згідно з поданими заявками. Відшкодування витрат на відрядження здійснюється за рахунок закладів вищої освіти, у яких навчаються учасники Олімпіади. Квитки на зворотну дорогу необхідно придбати заздалегідь самостійно.

Заступник голови оргкомітету – завідувач кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ, д.е.н., професор – Ольга Володимирівна Кнейслер.

Відповідальний секретар оргкомітету – доцент кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ, к.е.н., доцент – Наталія Ярославівна Спасів. Довідки за телефоном: (067)-483-19-97.