» » Викладачі ФКІТ поспілкувалися з ректором ТНЕУ

Викладачі ФКІТ поспілкувалися з ректором ТНЕУ

Дата: 25-02-2020, 15:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Під час зустрічі з колективом факультету комп'ютерних інформаційних технологій ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий зосередив увагу колег на позиціонуванні ФКІТ на освітньому ринку. Обговорювали особливості роботи з абітурієнтами, якість надання освітніх послуг, організацію дуальної освіти.

Науковці проаналізували свою роботу щодо співпраці із зарубіжними партнерами, налагодження нових контактів, організації міжнародних конференцій, публікацій у фахових виданнях. Також обговорили напрями співпраці з роботодавцями, зокрема ІТ-компаніями та спільну організацію ІТ-форумів і шкіл для учнівської молоді.

Андрій Ігорович закликав присутніх вчасно реагувати на виклики сьогодення, або надалі з впевненістю дивитися у завтрашній день.