» » Оголошено набір учнів 9-их класів для підготовки до вступних випробувань у коледжі ТНЕУ

Дата: 6-03-2020, 13:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету оголошує додатковий набір слухачів на підготовчі курси!

Запрошуємо на навчання учнів 9-их класів загальноосвітніх закладів для підготовки до вступних випробувань у коледжі ТНЕУ.

Форма підготовки: денна.

Перелік предметів для підготовки до вступу у коледжі ТНЕУ:

– українська мова та література

– математика

– історія України

Навчання розпочнеться у березні 2020 року по мірі укомплектування груп.

Слухачі денної форми навчання займатимуться у вихідні дні: субота та неділя – з 9.35 до 14.25 год.

Групи для занять формуються у кількості 10-ти осіб.

Навчання здійснюється на контрактній основі.

Випускники підготовчих курсів при вступі на навчання до коледжів ТНЕУ користуватимуться пільгами, передбаченими Правилами прийому до Тернопільського національного економічного університету.

Ґрунтовна підготовка – це можливість стати студентам омріяного закладу вищої освіти!

Адреса:

Майдан Перемоги, 3, к. 3207