Працевлаштування і зв'язки з випускниками

Дата: 6-03-2020, 14:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

ЩО ДАЄ СЛУХАЧАМ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ:

- набуття практичних навиків ведення бухгалтерського обліку та складання звітності;

- опанування азів налаштування та застосування бухгалтерських програм;

- впевнене користування програмними продуктами для автоматизації облікових процесів у бізнес-структурах, зокрема «1С:Бухгалтерія 8.3» (детальне вивчення інтерфейсу та функціональних можливостей на конкретних прикладах);

- розширення можливостей для працевлаштування у суб’єктах підприємницької діяльності за широким спектром спеціальностей та для самозайнятості.

НА КОГО РОЗРАХОВАНІ КУРСИ:

- бухгалтерів-початківців, бухгалтерів, які вже користувалися програмними продуктами попередніх версій і бажають освоїти новіші;

- адміністраторів, обліковців різних напрямків, менеджерів з постачання, збуту або логістики, комірників тощо, які займаються відображенням в інформаційній системі господарських операцій, оформляють власні та реєструють отримані первинні документи, аналізують облікову інформацію, накопичену в інформаційній базі, формують різноманітну звітність;

- підприємців – фізичних осіб, які застосовують або хочуть використовувати у своїй діяльності інформаційні комп’ютерні технології, які автоматизують і спрощують ведення обліку.

ЯКИЙ ФОРМАТ КУРСІВ:

- курси мають практичну спрямованість і проводяться в аудиторії, обладнаній сучасними персональними комп’ютерами та інтерактивними засобами навчання;

- слухачі вивчають матеріал, безпосередньо самостійно використовуючи програмний продукт під керівництвом тренера; набувають практичних навиків поступово – від введення нормативно-довідкової інформації, заповнення реквізитів первинних документів до формування різних звітів про результати діяльності;

- наповненість групи до 10 осіб.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ:

Підготовка слухачів здійснюватиметься за підтримки Факультету обліку і аудиту ТНЕУ на базі відділу післядипломної освіти та підвищення кваліфікації Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а, корпус № 11.

ТРЕНЕР КУРСІВ:

- Назарова Ірина Ярославівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і оподаткування підприємницької діяльності Факультету обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету;

ВАРТІСТЬ ТА ТРИВАЛІСТЬ КУРСІВ:

Вартість навчання 1920 грн. за одного слухача. Тривалість курсу: 80 академічних годин (по 8 акад. годин в тиждень протягом 10 тижнів). Заняття будуть проводитися у вечірній час (17:35-20:20). Початок занять в міру комплектації навчальних груп.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ОТРИМАЮТЬ СЛУХАЧІ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ:

За результатами успішного завершення курсів кожен учасник отримає свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка та сертифікат про проходження курсів Тернопільського національного економічного університету.

ЯК КОМУНІКУВАТИ З ОРГАНІЗАТОРАМИ КУРСІВ:

Усіх бажаючих просимо надсилати інформацію на електронну адресу Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Тернопільського національного економічного університету (nniiot@wunu.edu.ua) або завідувача відділу післядипломної освіти та підвищення кваліфікації ННІІОТ ТНЕУ Гунька Сергія Івановича, відповідального за організацію курсів (s.i.gunko@ukr.net), такі дані:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- е-mail;

- мобільний телефон.

ОТРИМАННЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ:

- щодо організації навчального процесу – за адресою: майдан Перемоги, 3(корпус № 3, каб.  3203а або за тел. (0352) 47-58-51, +38096-308-73-74 (завідувач відділу післядипломної освіти та підвищення кваліфікації ННІІОТ ТНЕУ – Гунько Сергій Іванович); каб. 3207 або за тел. (0352) 47-51-58,

+38067-270-51-17 (провідний спеціаліст відділу післядипломної освіти та підвищення кваліфікації ННІІОТ ТНЕУ – Нікулішена Галина Михайлівна)

- щодо змістового наповнення навчального процесу – за електронною адресою: niyya2016@gmail.com або за тел. +380672576967 (тренер – Назарова Ірина Ярославівна).

» » Запрошуємо усіх бажаючих на курси «Програмне забезпечення бухгалтерського обліку»!

Дата: 6-03-2020, 14:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

ЩО ДАЄ СЛУХАЧАМ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСІВ:

- опанування азів налаштування та застосування бухгалтерських програм;

НА КОГО РОЗРАХОВАНІ КУРСИ:

ЯКИЙ ФОРМАТ КУРСІВ:

- наповненість групи до 10 осіб.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КУРСІВ:

ТРЕНЕР КУРСІВ:

ВАРТІСТЬ ТА ТРИВАЛІСТЬ КУРСІВ:

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ ОТРИМАЮТЬ СЛУХАЧІ ПІСЛЯ ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ:

ЯК КОМУНІКУВАТИ З ОРГАНІЗАТОРАМИ КУРСІВ:

- прізвище, ім’я, по батькові;

- е-mail;