» » Курси з вивчення англійської мови для бійців АТО

Курси з вивчення англійської мови для бійців АТО

Дата: 10-03-2020, 10:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На виконання соціальних програм підтримки учасників Антитерористичної операції  та за сприяння Управління праці та соціального захисту населення Зборівської районної державної адміністрації  Тернопільським національним економічним університетом з  10 березня 2020 року організовуються інтенсивні курси з вивчення англійської, польської мов та комп’ютерних  інформаційних технологій (англійською мовою) для учасників АТО – мешканців Зборівського району.

Підготовка слухачів здійснюватиметься на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

Після завершення навчання учасники Проекту отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації, а також сертифікат про рівень володіння англійською та польською мовами згідно з Європейськими рекомендаціями з мовної освіти.

Усіх бажаючих просимо надіслати до 6 квітня 2020 року на електронну адресу Центру (centrinozmov@wunu.edu.ua) такі дані:

– прізвище, ім’я, по-батькові ;

– е-mail;

– мобільний телефон;

– місце прописки.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою: Майдан Перемоги, 3 (ІІІ корпус, каб. 3107); тел.: 0352-47-50-50*13-148; моб.: 067-708-73-29